Sesja wizerunkowa

Centrum Terapii Pauza zaprasza dzieci i młodzież do udziału w zajęciach on-line dotyczących motywacji. 

Tematyka spotkań wynikać będzie z potrzeby uczestników. Nie ma sztywnego programu. Spotykać będziemy się po to, aby wzajemnie się motywować i planować swoje działania (te edukacyjne i poza). Podczas spotkań będziemy wspólnie uczyli się, w jaki sposób realizuje się cele, jak zarządzać czasem, w jaki sposób planować naukę i czas wolny, jakie metody warto wykorzystywać do uczenia się i planowania działań, co działa motywująco a co jest demotywujące. Pierwsze spotkanie będzie miało charakter organizacyjno-zapoznawczy. Stworzenie bezpiecznej atmosfery podczas zajęć jest kluczowe do tego, aby uczestnicy chętnie dzielili się swoimi planami z innymi i byli aktywni podczas spotkań. Uczestnicy będą również otrzymywać materiały, które pomogą im zapamiętać to czego dowiedzą się podczas spotkań.

Grupy będą podzielone na kategorie wiekowe. Obecnie trwają zapisy do grup od października. Zajęcia mają charakter cykliczny i grupowy. Spotykamy się raz w tygodniu na 1,5 godziny. Zajęcia odbywają od października do końca roku szkolnego (za wyjątkiem ferii i dni wolnych od zajęć dydaktycznych). Cena za jedno spotkanie to 35 zł.

Dla kogo jest grupa:

Wszystkie osoby, które borykają się z problemem braku motywacji lub chcą mieć większą motywację – nie tylko do nauki! – są mile widziane.

Co będziemy robić:
  • będziemy przedstawiać plan na najbliższy tydzień i omawiać cel, który chcemy osiągnąć
  • wspólnie będziemy budowali plan realizacji wyznaczonego celu
  • przyjrzymy się  nawykom i przekonaniom dotyczącym wyznaczonego celu i spróbujemy go zmienić (jeżeli jest taka potrzeba)
  • grupa będzie motywowała do działania (łatwiej się zmotywować, jeżeli ktoś wie co planujemy)
  • wspólnie poznamy metody i techniki, które wesprą motywację i ułatwią naukę.

Zapisy poprzez kontakt mailowy – zakładka kontakt

Indywidualne spotkanie motywacyjne

Dla rodziców i uczniów, którzy nie chcą spotykać się cały rok, a oczekują jedynie wskazówek do zwiększenia motywacji zapraszam na indywidualne konsultacje z zakresu motywacji – więcej w zakładce konsultacje.